Člen skupiny GC Group


Naše společnost GASCONTROL PLAST, a.s. je součástí společenství firem GASCONTROL GROUP, které patří k významným subjektům jak v České republice, tak v zahraničí. Sdružuje téměř desítku firem, přičemž klíčovými společnostmi skupiny jsou GASCONTROL, společnost s r.o.GASCONTROL POWER, s.r.o. Skupina se zaměřuje na výrobu, dodávky a servis technologií a komponentů pro energetiku a průmysl, a dále na výrobu plastů.
Záměrem vytvoření skupiny GC GROUP bylo poskytovat zákazníkům kompletní nabídku služeb a produktů v energetice, a to od projektové dokumentace až po finální realizaci na klíč, vč. odborného poradenství a údržby.

GASCONTROL, společnost s r.o. je tradiční český výrobce a dodavatel technologií a výrobků zejména pro plynárenství a energetiku. Je odborníkem na projektování a výstavbu CNG plnicích stanic a bioplynových stanic. Rovněž zvládá i speciální technologie, například jako jedna z mála firem v ČR provádí uzavírání provozovaných potrubí pod plným tlakem bez nutností odstávky nebo omezení provozu. Navíc není jen montážní organizací, ale má i své vývojové centrum a vlastní výrobky, jako například odorizační jednotky nebo filtry plynných látek, tepelné výměníky, atd.

GASCONTROL, společnost s r.o. založil v roce 1992 Mieczyslaw Molenda.